NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030719_6f36

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad-nabytek na ulici

Datum nahlášení
03.07.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Vyhozeny navytek na ulici roh ulice Thamova a Skupova, porizena fotografie ze vcerejska nejde vlozit

Lokalita závady
ulice Thámova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno svozové společnosti k zajištění úklidu.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email