NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030724_109e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek a poničené značení

Datum nahlášení
03.07.2024

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Za domem 2529-2530 v ul. Jugoslávská je pohozené značení plynovodu/ vodovodu?

Lokalita závady
Jugoslávská 2530, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl předán k úklidu svozové společnosti a pohozené značení vodovodu nahlášeno k dořešení společnosti SčVK.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email