NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

030820_c51e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Černá skládka na točně MHD

Datum nahlášení
03.08.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, problém, který jsem popisoval v hlášení 230520_2899 se neustále opakuje, nyní je množství odpadů odloženého na točně opět za hranou tolerance. Prosím, jaké jsou možnosti systémového (funkčního) řešení problémů který zde máme? Jako například změna umístění kontejnerů, umístění falešné kamery a výstražných značek o zákazu skládky a o kamerovém dohledu atp. Zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy by také nebyl na škodu. Počet kontejnerů je pro potřeby občanů v přilehlých domech možné snížit. Množství odpadů už může blokovat i otáčení trolejbusů. Začínáme tu mít pocit že bydlíme na smetišti našich spoluobčanů jezdících okolo. Děkuji za pomoc Krupička

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předala jsem na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s.k zajištění úklidu. Cedule, zákazy ani jiná opatření se příliš neosvědčila a dle zkušeností z jiných lokalit se jeví jako neefektivní. Domnívám se, že toto stanoviště je díky volnému prostranství zneužíváno k navážení odpadů z okolí a nepochází ani od nájemníků, pro které jsou nádoby určeny. Aktuálně projednáváme možnost zredukování počtu nádob a jejich přemístění k jednotlivým nemovitostem pro které jsou určeny tak, aby celé stanoviště na točně bylo zrušeno a nelákalo svou anonymitou a umístěním na okraji města k hromadění odpadu.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email