NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

031021_fb32

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený asfaltový povrch chodníku

Datum nahlášení
03.10.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený asfaltový povrch chodníku přiléhajícího k objektu, kde je provozována výtvarná dílna mojí manželky. Všiml jsem si, že jste komplet opravili asfaltový povrch chodníku v té části, která přiléhá k restauraci u velblouda. Rád bych Vás tedy požádal zvážit opravu i té části chodníku u výtvarné dílny. Během týdne se tam točí rodiče cca 100 dětí, které tam chodí do výtvarného kroužku, takže to ocení nejen oni, ale také všichni průchozí do zadní části Závětří.

Lokalita závady
Doubravická 1691/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zvážíme zařazení do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email