Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
03.12.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Příjezdová cesta ke garáži v ulici Slovenská 2640 je v havarijním stavu, v zimě a v dešti velmi kluzký povrch, kdy je velký problém projít pro dospělého, natož pro děti a maminky s kočárky. Závadu jsem chtěla řešit s družstvem, ale bylo mi řečeno, že je tato část chodníku majetkem města. Prosím o brzkou nápravu a sdělení, kdy bude tato část komunikace opravena. Děkuji.
Lokalita závady
Slovenská 2640, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Správu a údržbu sjezdu provádí vlastník přilehlé nemovitosti, pro kterou byl sjezd zřízen. V tomto případě se o sjezd od garáží má starat družstvo.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email