NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040120_19a6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý asfalt na chodníku

Datum nahlášení
04.01.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Firma Rekultivace po položení vodovodní přípojky nezhutnila podloží a asfalt se po pár týdnech propadnul. Na ani si nedala práci usadit obrubník.

Lokalita závady
Francouzská 1521/5, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email