Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezené listí
Datum nahlášení
04.01.2022
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Neodvezené dvě hromady listí na chodníku.
Lokalita závady
Aloise Jiráska 3353, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Listí z chodníku uklizeno dne 5.1.2022.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email