NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040224_1442

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neskutečný nepořádek

Datum nahlášení
04.02.2024

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, vím, že to zde již bylo řešeno (nemohu dohledat). Ale na to se nedá dívat. Jdete na procházku a nevíte, jak vysvětlit dětem tento neskutečný nepořádek. Ano, je to na špatném místě, ale přeci jen je to i vizitka města. Snad se nebude čekat, až ten bordel “zaroste”. Věřím, že i toto se nějak vyřeší, ano je smutné, že tohoto je vůbec někdo schopen, ale bohužel těm je to jedno. Děkuji

Lokalita závady
Jateční, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Problematika nepořádku po bezdomovcích ve svahu v ulici Jateční se řeší s vedením města, Městskou Policií a zapsanými spolky, které se zabývají problematikou bezdomovectví.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email