NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040318_6c30

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zničené zatracení, odpad, nebezpečná lampa

Datum nahlášení
04.03.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, Stále trvá neuspokojivý stav, kdy je demolováno okolí původně dokonce nepovolené stavby ve Školní ulici. Již v loni jsem věc řešil s odborem majetku. Je vidět, že pokud tam údajně proběhla některá řízení, zjevně si z toho nikdo nic nedělá. Tento park je v hrozném stavu roky. Stavba situaci jen zhoršila. Mimo samotné údržby zeleně je to zapomenuté místo, přesto, že je 150m od Benešova náměstí. Ostuda. Zdemolované ochranné kryty lamp jsou pak vysloveně nebezpečné. Bylo by fajn park po více než třech desetiletích obnovit. Chodníky, lavičky. ...

Lokalita závady

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto "rozsáhlejší problematiku" není vhodné řešit prostřednictvím aplikace "hlášení závad", ale s jednotlivými referenty minimálně dvou odborů - lampy VO a chodníky s odborem dopravy, případnou údržbu keřů, travnatých ploch, instalaci laviček apod. s příslušnými referenty odboru životního prostředí. Referentům odboru dopravy váš podnět předám. Co se týká instalace laviček, prosím o případné "projednání" jejich umístění i s ostatními občany dané lokality. Ze zkušenosti vím, že v méně frekventovaných místech centrální části města mohou pak sloužit "hlučné mládeži" nebo "nepřizpůsobivým občanům" a nám pak přichází stížnosti na jejich instalaci ve vazbě na hluk a nepořádek. Nebráníme se jejich nákupu a umístění, bylo by však dobré, aby toto bylo přání větší skupiny obyvatel v daném místě žijících a ne jen jednotlivce - pro konkrétní komunikaci v dané věci využijte prosím mail: teuschelova@teplice.cz nebo jurciková@teplice.cz.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email