Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra v silnici
Datum nahlášení
04.03.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Po opravě vody zůstala nezadelana díra v silnici
Lokalita závady
Josefská 57/5, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme.
Předáno k odstranění SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email