Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ujetý kontejner
Datum nahlášení
04.03.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V Trnovanské ulici č. 1299 stojí černý kontejner, který ujel vlivem silného větru po chodníku dolů k domu před č. 1299. Normálně stojí v kleci před č. 1301 / 50.
Lokalita závady
ulice Trnovanská 1299/61, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vrácení nádoby na odpad do kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Mariu Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email