NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040321_6d8c

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky na Dubské

Datum nahlášení
04.03.2021

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Okolí hlavní silnice na Dubí je celé jednou velkou černou skládkou.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník předmětného pozemku bude písemně vyzván k zajištění úklidu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email