NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040322_dcd6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vozidlo v protisměru

Datum nahlášení
04.03.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, již podruhé žádám ( poprvé oznámení z portálu zmizelo jako nevyřešené ) odstranění vozidla v protisměru v ulici Srbická. Již jednou jsem psal požadavek, na chvíli se za oknem vraku objevilo oznámení MP které zmizelo, nyní se začalo rozebírat uvnitř a stále překáží větším vozidlům v jízdě !

Lokalita závady
Srbická, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Opětovně předáváme MP Teplice.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email