Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Mrtvá srna
Datum nahlášení
04.04.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Mrtva srna hnije a chodí kolem ni děti - překrytá provizorně klacíky
Lokalita závady
ulice U Lesíka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám odpovědnému kolegovi, kterým je Bc. Hnízdo - tel. 417510915. Odvoz srny zajistí u mysliveckého svazu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email