NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040421_2b0f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Včely na dětském hřišti

Datum nahlášení
04.04.2021

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Na dětském hřišti na pískovišti se rojí včelky. Jsou po celém pískovišti.

Lokalita závady
Heleny Malířové, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V úterý zajistíme odbornou firmu, aby hřiště prohlédla a případně přijala příslušná opatření.
Děkuji za pochopení


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email