Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezený odpad - dlouhodobý problém
Datum nahlášení
04.04.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
již několik let si říkám, proč není vyvážen odpad, dle rozpisu na kontejneru a kontejnery díky nevyvážení jsou přeplněné a často odpad mimo kontejnery.
V sobotu 2.4.2022 v 9:26 jsem byl svědkem, jak přijel popelářský vůz a začal troubit asi 10 vteřin, následně pořídil z pozice řidiče fotografii, znovu zatroubil při odjezdu a odjel.
Nejprve jsem si myslel, že někdo překáží a nemůže projet, následně jsem vše nafotil, prosím o sjednání nápravy a vyvážení kontejnerů dle rozpisu, situace u těchto kontejnerů je opravdu kritická, nejedná se o ojedinělý případ, kdy není vyvezeno, bohužel se to stává často.
Vyfocením situace nic nevyřeší, bohužel ani troubením...
Chápu, že se nejedná o lehkou práci a průjezdy v uličkách mezi auty a řešit další obtíže není snadné, ale nevyvézt odpad a nechat to na kolegy není řešení.
Neřeším v jakém stavu vypadá rozestavění kontejnerů po odvozu odpadů, umístěn je buď, že nejde otevřít (opírá se o zeď) nebo se nedá projít.
Lokalita závady
Jiřího Wolkera 1525/13, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předám na dispečink svozové společnosti s urgencí, aby byla posádka poučena, že v tomto případě, kdy jsou volná místa sice ne přímo před kontejnerovým stáním, ale z boku, musí být svoz uskutečněn.
Děkujeme za upozornění a doufám, že se již taková situace nebude opakovat.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email