NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040517_fb38

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nefunkční vodorovné značení na komunikaci

Datum nahlášení
04.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
V ulicích Javorová a Habrová na Nové vsi bylo před několika lety provedeno vodorovné značení žlutou barvou k vyznačení místa pro potřebu hasičů. Toto značení již vlivem stáří není v podstatě vidět a toho samozřejmě využívají občané pro občasné dlouhodobé parkování, především přes noc. Tím znemožňují, aby v případě nutnosti mohlo být místa využito nejen pro potřeby hasičů, ale i zdravotní záchranné služby. Stačí pouze obnovení vodorovného značení a vše bude zase ok.

Lokalita závady
ulice Habrová, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email