NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040524_60e2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zlomena vetev

Datum nahlášení
04.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobry den. V horni casti ul. Josefa Hory visi zlomena vetev na strome u chodniku nad detskym hristem. Vedlejsi strom je suchy a poskozeny.

Lokalita závady
Josefa Hory 2594, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět bude prověřen tento týden na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email