NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040624_8cda

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyřešené padající větve Liberecká

Datum nahlášení
04.06.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Padající suché velké větve nejsou stále odstraněny.

Lokalita závady
Liberecká 1943/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V této lokalitě byl zadán ořez suchých a polámaných větví. Tento týden bude tedy situace opětovně prověřena.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email