NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040624_d0e2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výmyly na silnici ulic Lomena Průjezdná a Sředová Teplice

Datum nahlášení
04.06.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Výtluky na silnic, či na krajnicích silnice

Lokalita závady
Lomená 1743/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zařadíme do plánu výsprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email