NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040719_3f4c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Stříhání keřů

Datum nahlášení
04.07.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, v červnu byly V Břízkách ostříhany živé ploty. Bohužel už několik let za domem 385,386 a 387 u garáží nikdo zeleň nestříhá. Po vykácení javorů obrůstají pařezy novými větvemi. Děkujeme

Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V tomto týdnu proběhne v této lokalitě místní šetření, poté Vás budeme informovat o dalším řešení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email