NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040722_77a9

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Bývalé pop. stání

Datum nahlášení
04.07.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den. Bylo by možné (minimálně) označit místo bývalého popelnicového stání na rohu panelového domu v Havířské 1442? Alespoň označením “přísný zákaz skládky”? Neustále se zde totiž. hromadí odpad z okolních rekonstr. domů. Je to učiněné peklo! Dekuji uctivě.

Lokalita závady
gen. Svobody 1191/12, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po dokončení rozšíření kontejnerového stání dojde k navýšení počtu nádob na SKO a zároveň změnu četnosti svozu, a to z dosavadních 3x 1.100 litrů se svozem 3x týdně na 4 x 1.100 litrů 2x týdně, zároveň nově všechny 4 kontejnery na SKO budou přemístěny do nově vybudované plochy naproti stávajícímu stání u zdi protějších potravin. Vzhledem k zákonem stanovené míry na vyšší třídění odpadů, budou v původním stanovišti ponechány pouze nádoby na papír a plast (nezapáchají do přilehlých oken) + nově bude dodán kontejner na sklo 1x 1.100 litrů se svozem 1x 14 dní.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email