NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040724_6baa

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyvážení odpadu

Datum nahlášení
04.07.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Přeplněné konejnery tříděného odpadu - plasty a papír- hromadí se na zemi

Lokalita závady
Josefa Suka 2506, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, svoz duo nádob má být dle běžného harmonogramu zajišťován 1x za 14 dní, vždy ve čtvrtek v liché kalendářní týdny, tzn. v průběhu dneška v čase od 6 do 22 hod. V případě nenadálých událostí (např. poruchy na svozovém voze atd.) pak, nejpozději do 24 hod. po běžném termínu svozu. Upozorním, aby vzali i odpad okolo.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email