NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040724_c58a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyvezené popelnice

Datum nahlášení
04.07.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Nevyvezené popelnice

Lokalita závady
Jungmannova 1080/7, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace svozu byla předána na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s. k prověření a nápravě.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email