NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040820_0284

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Potkani v kanálu

Datum nahlášení
04.08.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Před vchodem do domu Maršovská 1522/10, z otvoru vedle poklopu kanálu vylézají potkani.

Lokalita závady
Maršovská 1522/10, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán deratizační společnosti Voma servis ke kontrole a položení návnad.
Situace byla prověřena i ze strany Severočeských vodovodů a kanalizací, a.s., kdy bylo zjištěno, že problematické místo je revizní šachta kanalizační přípojky, která je ve vlastnictví spolumajitelů připojeného objektu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email