NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040820_c1bd

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Chybejici prechod

Datum nahlášení
04.08.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobry den, Jedna se o: Sanov 2, Somet. Krizovatka ulic Modlanska, Gagarinova a Trnovanska. Je zde jen 1 prechod pro chodce a to ve spodni casti ul. Gagarinova. Dostat se bezpecne ze sidliste z ul. Trnovanska (hlavne s kocarkem) moc dobre nejde). Z Modlan ridici kolikrat vystreli celkem rychle - no aspon je tam smerem k tocne MHD chodník a je tam videt. Z druhe strany smerem dolu po Modlanske je ostra zatacka bez chodniku, tam jde dobrovolne jen kaskader. Jedna se o celkem frekventovanou krizovatku, nehody tu jsou kazdou chvili. Zvazuje mesto alespon pricnak smerem z Modlan do Teplic pro zpomaleni strelcu prijizdejicich prave z Modlan a pridelani prechodu pro chodce alespon na strane u tocny MHD Somet, aby bylo bezpecneji pro chodce? Dekuji za odezvu a jsem s pozdravem

Lokalita závady
Modlanská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tato aplikace slouží k hlášení závad typu poškozené dopravní značení, lavička apod. Ke komunikaci s úřadem (dotazy, podněty) využívejte prosím např. telefon nebo e-mail jednotlivých referentů.
Odpověď obdržíte e-mailem.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email