NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040917_81bc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
04.09.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadlé dlaždice zámkové dlažby.(cca 1 m2,hloubka 20cm).

Lokalita závady
Československých legií 840/21, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme a zadáme k opravě.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email