Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené nefunkční osvětlení min 3 lamp
Datum nahlášení
04.09.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Zelená 2852-2855, Teplice
při výkopových prací patrně došlo k přerušení přívodů.
od 10. srpna nefunkční osvětlení lamp č. 2332, 2331, 2330
Lokalita závady
Zelená 2852, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email