NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

041019_4e42

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nedostatečná délka signálu na přechodu pro chodce

Datum nahlášení
04.10.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Interval pro přechod silnice cca 3sekundy současně mají zelenou auta, která přijíždí od nádraží a nerespaktují oranžově blikající výstrahu, že chodci mají také zelenou

Lokalita závady
Masarykova třída, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Dostatečnost délky zeleného chodeckého signálu na předmětném přechodu prověříme. Bohužel neukázněnost a nerespektování dopravního značení, respektive pravidel silničního provozu ze strany ostatních účastníků silničního provozu příliš ovlivnit neumíme.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email