NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

041019_5ff6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
úklid schodů

Datum nahlášení
04.10.2019

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Schody v ul. V Břízkách v hájku jsou plné polámaných větví a listí, potřebují uklidit. Děkuji

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklidová firma Marius Pedersen byla vyzvána k zajištění úklidu.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email