Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pouliční světlo
Datum nahlášení
04.10.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí více jak týden pouliční osvětlení na konci Pritkovske poblíž socialky.
Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email