Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Suché stromy
Datum nahlášení
04.10.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Prosíme o odstranění suchých stromů převážně bříz v ulici V břízkách a přilehlém háječku. Dále potom žádáme o zkrácení větví nad lavičkami, které městem na trávníku naproti vchodům umístěny a zkrácení porostu a větví nad parkovacími místy u domu. č.p. 378 a 380. Děkuji.
Lokalita závady
V Břízkách, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý de, suché dřeviny budou odstraněny v období vegetačního klidu - listopad /březen.
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 7/10/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email