NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

041117_a3b7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nakloněné svítilo VO č. 2213

Datum nahlášení
04.11.2017

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý večer, svítidlo VO č. 2213 v Zámecké zahradě u lodiček je nakloněné.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Nakloněný stožár VO č. 2213 v Zámecké zahradě je řešen jako dopravní nehoda a událost již byla nahlášena na PČR.
Dle vyjádření pověřeného správce VO nehrozí zřícení nakloněného stožáru.
Po šetření PČR bude škodní událost nahlášena pojišťovně a zadán pokyn k opravě.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email