Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
VW Sharan bez RZ
Datum nahlášení
04.11.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Před dětským hřištěm u kostela sv. Alžběty v Šanově stojí delší dobu vozidlo VW Sharan bez RZ. Tuto závadu jsem již hlásil, ale zřejmě se na ní ještě nedostalo.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Ano závadu jste již hlásil a psal jsem Vám že MP Teplice vozidlo prověří. Jak se vrátím do práce, tak uvidím jestli už budu mít od MP Teplice hlášení, abych případně mohl konstatovat že vozidlo splňuje podmínky vraku podle zákona o pozemních komunikacích a mohl jsem vyzvat provozovatele vozidla k jeho odstranění.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email