NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

041120_808e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani

Datum nahlášení
04.11.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Krušnohorská 1571/3 vedle vchodu do domu a kolem kanalizační šachty několik děr a a stopy od potkanů.

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současně době probíhá pravidelná plošná deratizace města Teplice. V rámci této akce bude situace s hlodavci prověřena a při zjištění výskytu provedena deratizace odbornou firmou.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email