NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

041120_d327

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozena silnice

Datum nahlášení
04.11.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobry den.. Na konci léta nam tady Upc kopali silnici.. Nemuzeme se dostat autem do garáže, nechali tam díru.. Nevratili to do původního stavu i u branky do baraku.. Kdyz prsi, tak tam je velika louže a mame co delat se dostat k brance.. Dekuji

Lokalita závady
Polní 181, Teplice, 415 10, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zaslána zhotoviteli stavby k odstranění závady.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email