Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ucpaná kanalizační vpusť
Datum nahlášení
04.12.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
V prostoru zastávky MHD Perla - směr do centra je ucpaná kanalizační vpusť. Po dešti je tam veliká louže, z níž přijíždějící trolejbusy cákají na čekající cestující.
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje neboť se jedná o komunikaci v majetku Ústeckého kraje.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email