NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050121_3996

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vandaly zničený plastový koš na odpadky

Datum nahlášení
05.01.2021

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Vedle blokového vchodu 2980 u klece s kontejnery, v Proseticich

Lokalita závady
Pražská 2980, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkového koše bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email