NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050121_b5fd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neshrabané listí v Rohové ulici v Proseticích a v celém sídlišti.

Datum nahlášení
05.01.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Neshrabané listí v Rohové ulici v Proseticích a v celém sídlišti. Myslím, že hrabat listí na svahu u šjoly v ulici Plynárenská směrem k penny může počkat do jara. Uvnitř sídliště by to bylo prospěšnější. Měl by Mariua začít od ulice Na konečné. To proto, že co nevidět napadne sníh a ten nepořádek zůstane v sídlišti do jara.

Lokalita závady
Rohová 180, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Listí bude shrabáno v rámci ,,jarního dohrabání".


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email