Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem kontejneru
Datum nahlášení
05.02.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Prosíme o odstraněni přebytečného kontejneru včetně přístřešku, jelikož nikdy není v udržovaném stavu. Přístřešek slouží pouze ke shromažďování narkomanů apod. Je tam stále nepořádek. V okolí máme dostatek jiných kontejnerů. Děkuji Holeczyová
Lokalita závady
Růženy Svobodové 1851/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek bude projednán s vlastníkem přilehlého panelového domu, pro který je kontejner určen. Po odsouhlasení by bylo toto stanoviště zařazeno do plánu ke zbourání.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email