Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zničený odpad.koš
Datum nahlášení
05.02.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
U zadního vchodu Trnovanská 1288/24 stojí již cca půl roku rozbitý odpadkový koš.
Lokalita závady
Trnovanská 1288/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava odpadkového koše byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email