Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Dopravní značení a parkování aut
Datum nahlášení
05.03.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
V odbočce Palackého ulice v Teplicích směrem do Jankovcové ulice je již několik let problém s procházením a to konkrétně od tzv.betonky v zatáčce, kam pokračuje dále ulice Jankovcova.. Auta opakované v zatáčce parkují a tím brání chodcům a ti musí vejít do silnice. Nemluvě o nově postavených kontejnerech, které také často v chodníku stojí.
Nebylo by možné označit na silnici jakési pokračování chodníku a tím umožnit chodcům bezproblémový průchod? Nemluvě o dětech, které v normální situaci tudy chodí do školy.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, bohužel na základě Vašeho popisu nedokážu přesně určit Váš požadavek. Není přiložena fotografie a označení v mapě je taktéž nepřesné.
Pokud máte zájem, kontaktujte mne raději přes e-mail: mestka@teplice.cz
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email