Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nabouraná lampa veřejného osvětlení, po nehodě navíc nahnuté a ohrožuje chodce a auta
Datum nahlášení
05.04.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nabouraná lampa veřejného osvětlení, po nehodě navíc nahnuté a ohrožuje chodce a auta. Snad brzy nespadne a něco nezpůsobí
Lokalita závady
ulice Proboštovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Správcem VO byla provedena kontrola technického stavu výše zmíněného stožáru VO a prozatím nehrozí bezprostřední nebezpečí pádu.
Na odstranění závady se pracuje.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email