Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Lampa
Datum nahlášení
05.04.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Chybí ochrany kryt na lampe č. 4196
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email