Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zcizené a přetočené značení ulic
Datum nahlášení
05.04.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den, na křižovatce ulic Jasanová, Osiková a Černá cesta došlo, zřejmě opakovaně, k zcizení cedule značení ulic a otočení značení chybným směrem. Před několika měsíci bylo instalováno a opravováno. Zřejmě vandalismus. Případně díky za opětovnou opravu. P.
Lokalita závady
Jasanová, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zajistíme opravu a doplnění.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email