Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená lavička u pískoviště.
Datum nahlášení
05.06.2017
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Prasklá betonová konstrukce lavičky a dřevěné opěradlo.
Lokalita závady
ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci k opravě.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email