Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Potkaní nory u panelového domu
Datum nahlášení
05.06.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den, množí se nám potkaní či krysí nory u baráku na adrese Trnovanská 1323, Teplice a to mezi chodníkem a silnicí většinou pod stromem nebo keři.
Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán deratizační společnosti k prověření. V případě výskytu potkanů bude provedena represivní deratizace na místě.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email