Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Shořelá popelnice
Datum nahlášení
05.06.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den. V Unčínské ulici je asi 14 dní shořelá popelnice na komunální odpad. Zbytky ještě nebyly odstraněny a popelnice nebyla nahrazena.
Lokalita závady
Unčínská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na odstranění torza kontejneru a přistavení nové nádoby na směsný komunální odpad byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen .a.s v jejíž vlastnictví nádoba na odpad je.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email