NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050620_c9d3

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Svoz odpadu, úklid odpadu na pozemku

Datum nahlášení
05.06.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, závadou je nedostatečný svoz odpadu, jak běžného, tak i popelnic se sklem. V Řetenicích, Duchcovská ulice, je prakticky denno denní bordel, jak okolo popelnic, tak v nejbližším okolí. Vzhledem k tomu, že popelnice stojí vedle panelového domu a cesty, kudy se chodí k zastávce, musíme tím neustále procházet. Už se mi tam i díky střepům pořezal pes. .......Nebylo by třeba možné okolo popelnic udělat oplocené stání, aby se to věčně nerozfoukávalo a nerozkopávalo do okolí? Na druhé straně - v sídlišti - popelnicová stání oplocená jsou, u jednoho jsem teď dokonce viděla, že je i obehnané dřevem - a pořádek se tam udržuje daleko lépe. ....Je to tady čím dál tím horší. Dodala bych vám více fotografií, ale jde mi přiložit pouze jedna. ......Děkuji, Schreiberová

Lokalita závady
Duchcovská 398/102, Teplice, 415 03, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Reklamace svozu nádoby na sklo byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. K osazení klece vám sdělujeme, že klec osazujeme zejména z bezpečnostních důvodů, a to tam, kde hrozí vyjetí kontejneru na odpad do komunikace.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email