Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
05.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přestože se sekání trávy dostalo až k našemu domu, tak firma dále z nějakého důvodu na ploše před domem nepokračovala a nyní dosáhl trávník úctyhodné výšky až 0,5 m
Prosím, zda by bylo možné firmu na toto místo nasměrovat. Předem děkuji.
Lokalita závady
Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V příštím týdnu se subdodavatel naší smluvní firmy na místo vrátí.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email